BRAMAC

Bramac je velmi dobře známá betonová krytina, která je vhodná pro všechny druhy šikmých střech. Vyznačuje se vysokou mrazuvzdorností a odolností vůči povětrnostním vlivům, díky čemuž na ni výrobce dává záruku 30 let. Ke krytině Bramac je dodáván široký sortiment doplňků, a tím je zajištěno technické řešení prakticky jekéhokoliv detailu, který se na střeše může vyskytnout. Pro všechny možnosti má firma Bramac vypracovány pracovní postupy, které jsou volně přístupné v jejich materiálech a na webových stránkách.

 

Od roku 2001 dodává firma Bramac tašku "Max", která má větší rozměry a umožňuje tak až 15 % hmotnostní úsporu. Těchto tašek se pokládá pouze 7,5 ks/m2.

 

Barevná nabídka není u všech druhů krytiny Bramac stejná, většina typů krytiny je však nabízena v barvách cihlově červená, červenohnědá, tmavohnědá a břidlicově černá. Máte-li zájem si prohlédnout technické detaily k jednotlivým druhům střešní krytiny Bramac, barevné odstíny, ve kterých jsou dodávány, nebo široký sortiment doplňků, můžete tak učinit přímo na stránkách firmy Bramac.

 

Střešní tašky Bramac jsou dodávány v sedmi provedeních: "alpská taška" (1), "Alpská taška classic" (2), "Římská taška" (3), "Bobrovka" (4), "Moravská taška" (5), "Moravská taška plus" (6) a "Bramac max".