LINDAB

LindabRainline je komplexní osvědčený systém pro odvodnění střech vyzkoušený v teplém i chladném podnebí, nevadí mu mrazy ani velké teplo a hodně slunečního svitu. Systém obsahuje vše, co je potřebné pro odvodnění střechy - půlkruhové nebo čtvercové podokapní žlaby, kruhové svody a široký sortiment doplňků jako kotlíky, kolena, čela žlabů, objímky, háky, odpadové odbočky, žlabové rohy, spojky apod.

Jednotlivé komponenty systému Lindab jsou vyráběny z hluboce žárově pozinkovaného švédského ocelového plechu tloušťky 0,6 a 0,7 mm, který je po pasivaci opatřen základním nátěrem a poté potažen vrstvou plastu. Tímto způsobem je výborně zkombinovaná pevnost oceli a odolnost plastu proti korozi.

 

Systém LindabRainline je dodáván ve třech velikostech v půlkulatém provedení a ve dvou velikostech u provedení čtvercového celkem v osmi barevných odstínech, takže lze pokrýt požadavky na odvodnění jakékoliv střechy. Pokud Vás zajímají detaily o výrobcích firmy Lindab, můžete si je prohlédnout na internetových stránkách společnosti.